SINIF ÖĞRETMENİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINIF ÖĞRETMENİM

ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR BU FORUM SİZİN

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ALDATMA

2 posters
YazarMesaj
çiçek
Admin
Admin
çiçek

ALDATMA Empty
MesajKonu: ALDATMA   ALDATMA Icon_minitimePaz Mayıs 27 2007, 13:48

Üç adam cennetin kapısında sorgu meleğinin karşısında duruyormuş
doğal olarak yeni ölmüş adamlar bunlar). İlk adama
nasıl öldüğünü sormuş melek. Adam anlatmış:"Uzun süredir karımın
beni aldattığından şüpheleniyordum. İş seyahatine gitme bahanesiyle evden çıktım ve 2 saat sonra haber vermeden döndüm.
> > Karım çıplaktı ve banyodan yeni çıktığını söyledi ama ben ona inanmadım çünkü saçları kuruydu.
>Hırsla evi aramaya başladım, kimse yoktu, fakat yatak odasının penceresinde iki el gördüm.Yarı çıplak ter içinde bir adamdı bu.. Ellerine
vurarak onu aşağı düşürdüm ama çok şanslıymış, çiçek tarhının üzerine düştü ve ölmedi.Ben de buzdolabını üzerine attım.Adam öldü ama bende kalpkrizi geçirdim."
>Sıra ikinci adamdaymış:
Şortumu giymiş evimde günlük sporumu yapıyordum.Koşu bandını fazla hızlandırmış olmalıyım, birden şerit koptu ve beni üzerinden fırlattı,pencereden dışarı uçtum. Neyseki alt katın penceresine tutunabildim.Ama manyağın biri beni ellerimevurarak aşağı düşürdü.Neyse ki çiçeklerin üzerine düşüp kurtuldum ama sapık herif bu sefer de üzerime buzdolabını attı ve burdayım işte..."
>sıra üçüncü adamdaymış: "Ben buzdolabının içinde çıplak bir şekilde bekliyordum, kendimi burada buldum."
sprint
Admin
Admin
sprint

ALDATMA Empty
MesajKonu: sağol   ALDATMA Icon_minitimePaz Mayıs 27 2007, 14:03

paylaşım için sağol
https://sinifogretmenim.yetkin-forum.com

ALDATMA
1 sayfadaki 1 sayfası