SINIF ÖĞRETMENİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SINIF ÖĞRETMENİM

ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR BU FORUM SİZİN

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

komik diyaloglar

4 posters
YazarMesaj
scafoid
Admin
Admin
scafoid

komik diyaloglar Empty
MesajKonu: komik diyaloglar   komik diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Haz. 02 2007, 08:45

----------------------------------------------------------------------------

Türkiye - Brezilya maçını anlatan spiker: Alpay arka ayağını burktu

İzzet Yıldızhan: Fransızlar amma kültürlü, ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor

Emrah: Mozart dinlemiyorum, ama Türkiye`ye gelirse konserine mutlaka giderim

Habertürk Spikeri: Kazada 19 kişi öldü, 20 kişi hayatını kaybetti

Fatih Terim: Seyretmedim, görmedim ama gördüğüm kadarıyla söylüyorum gol değildi
(Adanaspor-Galatasaray maçı sonrası toplantıda)

Süleyman Demirel: Neresini sıkacaktık gardeşim (Muhabirin `Neden İngiliz Dışişleri Bakanı`nın elini sıktınız?` şeklindeki sorusuna cevabı)

Erman Toroğlu: Uğurcuğum şu pozisyonu bir de yandan görelim, taksana bi bana

Ali Esin: Donsuz geceler Türkiye (TRT`nin tek televizyon olduğu yıllarda bir kış mevsimi hava durumunu sunarken)

Süleyman Demirel: Ege bir Yunan gölü değildir, Ege bir Türk gölü de değildir, binaenaleyh Ege bir göl değildir (Ege Yunan denizi değildir diyecek, ama başarabilirse)

Antalya Film Festivali her sene hangi ilimizde yapılmaktadır? (En Büyük Yarışma`dan bir soru)

Cüneyt Arkın: İstanbul`un beşte yarısını gezdim

Serdar Ortaç: İlham kaynağım şu gördüğünüz boğaz, bu deniz öküze bile ilham verir

Ali Şen: Biri beni çağırtıp dört saat bekletse, yarım saat sonra giderdim

Ömer Üründül: Coly, top diye Hasan`a vurdu, ama Hasan`ın kafası da top gibi baksana, vurabilir insan (Türkiye - Senegal maçını yorumluyor)

Meltem Cumbul: Star, kendi şeyimde gördüğüm bir şey değil (Star mısınız sorusuna cevap veriyor)

Turgay Şeren: Hasan Şaş hızını alamayıp oyun istasyonuna çarptı (Hasan Şaş PlayStation reklam panosuna çarptı demek istiyor)

Özcan Deniz: Madonna gibiyim, dünyaca ünlü bir tenor olmak istiyorum

Nükhet Duru: Ses, bedende en geç yaşlanan organdır

Sergen Yalçın: O derenin altından çok sular akar daha (Köprü yerine derenin altında su akıtıyor)

Sinan Aygün: Uzaya bizim borumuz çıkmış (Challanger Uzay Mekiği`nde bizim bor madenimizin kullanıldığını anlatmaya çalışıyor)

---------------------------------------------------------------------------------
sprint
Admin
Admin
sprint

komik diyaloglar Empty
MesajKonu: Geri: komik diyaloglar   komik diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Haz. 02 2007, 08:48

çok teşekkür ederim
https://sinifogretmenim.yetkin-forum.com
r-fat

komik diyaloglar Empty
MesajKonu: Geri: komik diyaloglar   komik diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Haz. 02 2007, 23:18

tşk. tongue
c.elem

komik diyaloglar Empty
MesajKonu: Geri: komik diyaloglar   komik diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Haz. 02 2007, 23:35

tşk saolun

komik diyaloglar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik haberler
» Reha muhtar komik